Vlašić upisao novu perfektnu asistenciju u Rusiji

Rusija 31. lis 201913:51 > 13:54
Epsilon/Getty Images

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić upisao je već petu asistenciju ove sezone u dresu moskovskog CSKA-a.

U susretu osmine finala ruskog kupa Vlašić je dubinskom loptom s 30-ak metara od protivničkih vratiju pronašao suigrača Bijola te tako pomogao svojoj momčadi da prođe u iduću rundu.

Vlašić je samo četiri minute ranije ušao u igru, a ključan potez vrijedan plasmana CSKA-a u četvrtfinale odigrao je u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Osim pet asistencija, Vlašić ove sezone ima i jednako toliko golova za svoj klub i njegova forma konstatno se kreće uzlaznom putanjom.

U reprezentaciji Hrvatske je u posljednja dva mjeseca zabio važne golove Slovačkoj i Walesu u kvalifikacijama za Euro.