Ronaldo sletio, nazire se kraj sage!

Nogomet 25. srp 202221:50 > 21:51 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Nazire se kraj sage oko Cristiana Ronalda, koji je danas napokon stigao u Manchester.

Cristiano Ronaldo se nije pojavio na prozivci igrača Manchester Uniteda, nije putovao s klubom na turneju po Aziji i Australiji, a sve to je opravdano ‘obiteljskim razlozima’.

Portugalac je očigledno kupovao vrijeme, uz raniju napomenu čelnicima kluba da želi otići iz Uniteda, u slučaju dobre ponude. Sve pregovore vodio je naravno njegov agent Jorge Mendes.

Interes su pokazali Chelsea, Napoli, a ranije se govorilo i o Bayernu. Nešto se pita i Manchester United, koji nikako nije želio prodati Ronalda, iako mu je ostala još samo jedna godina ugovora.

Iako je već u poznim nogometnih godinama, Ronaldo je postigao 24 gola prošle sezone, bio je prvi strijelac Uniteda, ali momčad se nije plasirala u Ligu prvaka. I tu su nastali problemi, obzirom da jedan od najboljih nogometaša svijeta svih vremena želi nastupati u elitnom natjecanju

Poznati talijanski novinar Fabrizio Romanjo objavio je da se Ronaldo vratio u Manchester, te da će razgovarati s čelnicima kluba uz želju da se pronađe najbolje rješenje za obje strane.

Erik Ten Hag je prinuđen čekati rasplet tih pregovora, uz naglašenu želju da Ronaldo i sljedeću sezonu provede u dresu Vragova. Ključ je očigledno u rukama Mendesa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!