Nazire se kraj sage oko Cristiana Ronalda, koji je danas napokon stigao u Manchester.
Cristiano Ronaldo se nije pojavio na prozivci igrača Manchester Uniteda, nije putovao s klubom na turneju po Aziji i Australiji, a sve to je opravdano ‘obiteljskim razlozima’.
Portugalac je očigledno kupovao vrijeme, uz raniju napomenu čelnicima kluba da želi otići iz Uniteda, u slučaju dobre ponude. Sve pregovore vodio je naravno njegov agent Jorge Mendes.
Interes su pokazali Chelsea, Napoli, a ranije se govorilo i o Bayernu. Nešto se pita i Manchester United, koji nikako nije želio prodati Ronalda, iako mu je ostala još samo jedna godina ugovora.
Iako je već u poznim nogometnih godinama, Ronaldo je postigao 24 gola prošle sezone, bio je prvi strijelac Uniteda, ali momčad se nije plasirala u Ligu prvaka. I tu su nastali problemi, obzirom da jedan od najboljih nogometaša svijeta svih vremena želi nastupati u elitnom natjecanju
Poznati talijanski novinar Fabrizio Romanjo objavio je da se Ronaldo vratio u Manchester, te da će razgovarati s čelnicima kluba uz želju da se pronađe najbolje rješenje za obje strane.
Erik Ten Hag je prinuđen čekati rasplet tih pregovora, uz naglašenu želju da Ronaldo i sljedeću sezonu provede u dresu Vragova. Ključ je očigledno u rukama Mendesa.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!