Ronaldo se zbog Lige prvaka vraća u Real Madrid?

Nogomet 20. lip 20228:05 > 8:06 0 komentara
Martin Rickett via Guliver Images

Ronaldo je igrao za Real od 2009. do 2018. godine. On je sa madridskim klubom osvojio 15 trofeja.

Portugalski reprezentativac i igrač Uniteda Cristiano Ronaldo mogao bi se vratiti u madridski Real kako bi naredne sezone igrao u Ligi prvaka, tvrdi španjolski sportski list “Marca”.

Talijanski list „La Reppublica“ je prije nekoliko dana objavio da bi Ronaldo mogao napustiti engleski klub, jer se ne uklapa u viziju novog menadžera Erika ten Haga.

„Marca“ podsjeća na izjavu prvog čovjeka Reala Florentina Pereza, koji je rekao krajem prošle sezone da ne postoji mogućnost da se Ronaldo vrati u madridski klub. Međutim, španjolski list ističe da su se neke okolnosti u međuvremenu promijenile.

„Za Ronalda je najvažnije da nastavi igrati u Ligi prvaka. To naredne sezone neće moći sa Unitedom, koji je bio šesti u Premier ligi. Ronaldo ima ugovor sa engleskim klubom do ljeta naredne godine, a Ligu prvaka bi mogao iskoristiti kao argument za odlazak s Old Trafforda“, navodi „Marca“.

Španjolski mediji ističu da nije nemoguće da se slavni nogometaš vrati u Sporting iz Lisabona.

„Takav scenarij izbacuje mogućnost da se Ronaldo vrati u Sporting. Bez obzira na to što ima 37 godina, čini se da Cristiano želi nastaviti igrati na najvišoj mogućoj razini kako bi otišao na SP u Katar. Perez se bio koncentrirao ovog ljeta na dovođenje Mbappea i tada je izjavio da Ronaldo nije mogućnost. Stvari su se u međuvremenu promijenile, klub traži napadače i dolazak Portugalca bi mogao biti privremeno rješenje. Međutim, remećenje atmosfere u svlačionici bi moglo naštetiti ekipi“, ističe se u priopćenju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!