Romano: Modrićev suigrač odlazi kod Rakitića

Nogomet 7. kol 202212:59 > 13:00 0 komentara
Guliver Images

Još krajem prošle sezone najavio je da će nakon devet godina napustiti madridski Real, a sada se čini kako je Isco pronašao novi klub. Bit će to Sevilla...

Stručnjak za transfere Fabrizio Romano na svom je Twitteru objavio da je Sevilla postigla dogovor s Iscom (30) i da ga dovodi kao slobodnog igrača. U ponedjeljak bi Isco trebao odraditi liječnički pregled i tako i službeno postati novi igrač kluba iz Andaluzije. Ugovor bi trebao potpisati do ljeta 2024., ističe Romano.

Time će jednog hrvatskog suigrača, Luku Modrića, zamijeniti drugim, Ivanom Rakitićem.

U devet sezona provedenih u Realu Isco je skupio čak 352 nastupa uz 53 pogotka i 56 asistencija u svim natjecanjima. U karijeri je igrao još za Valenciju i Malagu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!