Izbačen iz reprezentacije jer je potpisao za ruski klub

Nogomet 20. lip 202217:31 > 17:33 0 komentara
PIOTR KUCZA/FOTOPYK/NEWSPIX.PL

Poljski branič Maciej Rybus zamijenio je jedan moskovski klub drugim, a to je bilo dovoljno vodstvu Saveza da ga izbaci iz reprezentacije.

Rybus je nakon pet godina kao slobodan igrač moskovski Lokomotiv odlučio zamijeniti gradskim rivalom Spartakom.

Poljaci su taj potez 32-godišnjeg braniča označili nedopustivim te ga izbacili iz reprezentacije.

“Ova situacija je u kontrastu s njegovim suigračima iz reprezentacije, Grzegorzom Krychowiakom iz Krasnodara te Sebastianom Szymańskim, članom Dinama iz Moskve, koji su spremni napustiti tu zemlju. Rybus je imao nekoliko razgovora s izbornikom Czesławom Michniewiczem, koji ga je obavijestio da ga neće pozvati za rujanske utakmice, kao niti na Svjetsko prvenstvo”, poručili su iz Saveza.

Rybus je za reprezentaciju odigrao 66 utakmica i zabio dva gola.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!