Portugalci žale za golom Ronalda: Krađa! Sramota!

FIFA World Cup 28. ožu 202113:13 > 13:17
XXSTRINGERXX xxxxx, Reuters

Portugalski mediji raspisali su se nakon jučerašnje utakmice u Beogradu kada sudac Danny Makkelie nije priznao čist pogodak Portugalu protiv Srbije.

Dvoboj između Srbije i Portugala u drugom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo završen je bez pobjednika – 2:2. Poslije utakmice najviše se pričalo o golu Cristijana Ronalda u trećoj minuti sudačke nadoknade, koji nije priznat.

Portugalski mediji ocijenili su takvu odluku kao sramotnu. Na naslovnoj strani poznatog sportskog lista A Bola piše:

„Odsustvo VAR tehnologije spriječilo pobjedu reprezentacije u Beogradu“.

Ispod toga stoji veliki naslov – Sramota. Na prvoj strani Recorda velikim slovima piše – Krađa. Iznad naslova je dato i objašnjenje:

„Cristiano je postigao pogodak u 93. minuti, ali je sudac zatvorio oči“.

Poznati O Jogo se osvrnuo i na slabu partiju portugalske reprezentacije u drugom dijelu utakmice.

„Slabo drugo poluvrijeme i poništeni gol Ronalda u posljednjoj minuti odlučili su susret u kojem nije bilo VAR tehnologije“.