Čile svladao Srbiju, Maroko nadigrao Slovačku

FIFA World Cup 4. lip 201822:26 > 22:37
(Photo by Nils Petter Nilsson/Ombrello/Getty Images)

Reprezentacija Srbije nije dobro započela pripreme za SP, na stadionu u Grazu momčad izbornika Krstajića izgubila je od Čilea s 1:0.

Čileanci neće vidjeti Svjetsko prvenstvo, a izbornik Rueda nije mogao računati na najveće zvijezde momčadi Alexisa Sancheza i Artura Vidala.

Ipak, uspjeli su sačuvati mrežu, a jedini pogodak postignut je u 88. minuti, strijelac je bio Maripan. Za Čile je nastupio i nekadašnji igrač Dinama, Junior Fernandes.

Maroko je pripreme za SP nastavio pobjedom protiv Slovačke 2:1. Strijelci za momčad koju vodi francuski stručnjak Herve Renard bili su El Kaabi i Belhanda, dok je Gregus bio jedini strijelac za Slovake.

U susretu dva giganta koja neće vidjeti Svjetsko prvenstvo, Italija i Nizozemska odigrali su 1:1. Talijani, pod vodstvom novog izbornika Roberta Mancinija poveli su u 67. minuti pogotkom Zaze, samo dvije minute kasnije Criscito je zaradio crveni karton, da bi Nizozemcima izjednačenje osigurao Ake u 88. minuti dvoboja.