Dalić prokomentirao cijelu priču oko Sose

EURO 7. svi 202115:25 > 15:26
Linnea Rheborg/Getty Images

Danas je u javnost izašla vijest da će Borna Sosa pristupiti njemačkoj reprezentaciji.

Na takve medijske natpise reagirao je i izbornik hrvatske reprezentacije, Zlatko Dalić:

“Borna Sosa je na našem radaru, redovito pratimo njegove nastupe u klubu i on je sigurno na širem popisu kandidata za A reprezentaciju. Povrh toga, bio je aktivan član mladih hrvatskih reprezentacija s kojima je postizao uspjehe, što je najbolji put do A reprezentacije” – rekao je pa nastavio:

“Od Borne očekujemo da nastavi s dobrim igrama u Stuttgartu i na taj se način još više približi A reprezentaciji. Naravno, svaki igrač ima pravo odlučiti koju zemlju želi predstavljati, ako ima takve opcije” – poručio je izbornik Vatrenih, Zlatko Dalić.