Bradarić: Sve se isplatilo, borili smo se do kraja!

EURO 31. ožu 202120:20 > 20:20
HNS

Izabranici Igora Bišćana u dramatičnoj su završnici golom Bradarića izborili četvrtfinale Europskog prvenstva.

Igrač Lillea bio je junak u Kopru, u sudačkoj nadoknadi zabio je golčinu o kojem će se još dugo pričati odveo Hrvatsku u nokaut fazu. Odmah nakon utakmice stao je pred kamere HRT-a.

“Osjećaj je fantastičan. Najdraže mi je zbog cijele ekipe. Borili smo se cijeli turnir, dali smo sve od sebe. Težak ritam, svaka tri dana igraš, kao u klubovima. Na kraju se isplatilo, stvarno smo se do kraja borili kao ekipa” – započeo je Bradarić pa nastavio:

“Normalno da smo vjerovali, bilo tko je mogao zabiti gol, ali došlo je na mene. Evo kako se isplati kad cijela ekipa vjeruje i radi.”

Na kraju je još dodao:

“Vraćamo se u klubove, igrači su u dobroj formi, nadam se da ćemo tako nastaviti i da neće biti ozljeda te da ćemo biti spremni za nastavak Eura” – završio je Bradarić.