Sve grupe i cijeli raspored EURA 2021. godine

EURO 12. stu. 202023:36 > 23:38
Podijeli:
Dan Mullan/Getty Images

Raspored utakmica europskog nogometnog prvenstva koje će se održati od 11. lipnja do 11. srpnja 2021. godine.

SKUPINA A: (Italija, Švicarska, Turska, Wales)
1. kolo – 11. lipnja (Rim)
21:00 Turska – Italija
1. kolo – 12. lipnja (Baku)
15:00 Wales – Švicarska

2. kolo – 16. lipnja:
18:00 Turska – Wales (Baku)
21:00 Italija – Švicarska (Rim)

3. kolo – 20. lipnja:
18:00 Švicarska – Turska (Baku)
18:00 Italija – Wales (Rim)

SKUPINA B (Belgija, Rusija, Danska, Finska)
1. kolo – 12. lipnja:
18:00 Danska – Finska (Kopenhagen)
21:00 Belgija – Rusija (St Petersburg)

2. kolo – 16. lipnja:
15:00 Finska – Rusija (St Petersburg)
2. kolo – 17. lipnja:
18:00 Danska – Belgija (Kopenhagen)

3. kolo – 21. lipnja:
21:00 Rusija – Danska (Kopenhagen)
21:00 Finska – Belgija (St Petersburg)

Povezano

SKUPINA C (Ukrajina, Nizozemska, Austrija, Sjeverna Makedonija)
1. kolo – 13. lipnja:
18:00 Austrija – S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska – Ukrajina (Amsterdam)

2. kolo – 17. lipnja:
15:00 Ukrajina – S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska – Austrija (Amsterdam)

3. kolo – 21. lipnja:
18:00 S.Makedonija – Nizozemska (Amsterdam)
18:00 Ukrajina – Austria (Bukurešt)

SKUPINA D (Engleska, HRVATSKA, Češka, Škotska)
1. kolo – 13. lipnja:
15:00 Engleska – HRVATSKA (London)
1. kolo – 14. lipnja:
15:00 Škotska – Češka (Glasgow)

2. kolo – 18. lipnja:
18:00 HRVATSKA – Češka (Glasgow)
21:00 Engleska – Škotska (London)

3. kolo – 22. lipnja:
21:00 HRVATSKA – Škotska (Glasgow)
21:00 Češka – Engleska (London)

SKUPINA E (Španjolska, Poljska, Švedska, Slovačka)
1. kolo – 14. lipnja:
18:00 Poljska – Slovačka (Dublin)
21:00 Španjolska – Švedska (Bilbao)

2. kolo – 18. lipnja
15:00 Švedska – Slovačka (Dublin)
2. kolo – 19. lipnja:
21:00 Španjolska – Poljska (Bilbao)

3. kolo – 23. lipnja:
18:00 Slovačka – Španjolska (Bilbao)
18:00 Švedska – Poljska (Dublin)

SKUPINA F (Njemačka, Francuska, Portugal, Mađarska)
1. kolo – 15. lipnja:
18:00 Mađarska – Portugal (Budimpešta)
21:00 Francuska – Njemačka (Munchen)

2. kolo – 19. lipnja:
15:00 Mađarska – Francuska (Budimpešta)
18:00 Portugal – Njemačka (Munchen)

3. kolo – 23. lipnja:
21:00 Portugal – Francuska (Budimpešta)
21:00 Njemačka – Mađarska (Munchen)

OSMINA FINALA
26. lipnja (Amsterdam), 18:00 A2 – B2
26. lipnja (London), 21:00 A1 – C2
27. lipnja (Budimpešta), 18:00 C1 – 3 D/E/F
27. lipnja (Bilbao), 21:00 B1 – 3 A/D/E/F
28. lipnja (Kopenhagen), 18:00 D2 – E2
28. lipnja (Bukurešt), 21:00 F1 – 3 A/B/C
29. lipnja (Dublin), 18:00 D1 – F2
29. lipnja (Glasgow), 21:00 E1 – 3 A/B/C/D

ČETVRTFINALE
2. srpnja (St Peterburg), 18:00 (F1 – 3 A/B/C) – (D2 – E2)
2. srpnja – (Munchen), 21:00 (B1 – 3 A/D/E/F) – (A1 – C2)
3. srpnja (Baku), 18:00 (C1 – 3 D/E/F) – (A2 – B2)
3. srpnja (Rim), 21:00 (E1 – 3 A/B/C/D) – (D1 – F2)

POLUFINALE
6. srpnja (London), 21:00
7. srpnja (London), 21:00

FINALE
11. srpnja (London), 21:00