VIDEO: Dinamov junak ne prestaje zabijati!

EURO 5. ruj 201922:40 > 22:44
sportklub

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je na Bilinom polju pobijedila Lihtenštajn sa 5:0 u susretu 5. kola kvalifikacija za plasman na Europsko prvenstvo.

sportklub

Zmajevi su u ovom susretu imali ulogu velikog favorita te imperativ pobjede.

Povezano

Tako su se i postavili na samom startu susreta pa su već u 11. minuti stigli do prednosti. Edin Džeko je lijepo proigrao igrača Dinama Amera Gojaka koji pogađa za 1:0. Bio mu je to prvijenac u dresu reprezentacije.

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnom prednosti Bosne i Hercegovine.

Nije domaća reprezentacija igrala dobro i mučila se protiv slabih gostiju. No, na kraju utakmice su popravili dojam i zabili čak četiri pogotka u posljednjih 10 minuta.

Prvo je Haris Duljević više sretno nego spretno pogodio u 80. minuti, da bi samo pet minuta kasnije Džeko konačno uspio naći put lopti do mreže za 3:0.

Do kraja susreta u strijelce se upisao i Višća i to u 88. minuti, a točku na i stavlja Gojak svojim drugim pogotkom u 90. minuti utakmice.