Nogomet 9. lip 20218:42 > 9:25 0 komentara
AP Photo/Fernando Vergara

Brazilci nastavljaju s pobjedama u južnoameričkim kvalifikacijama za SP 2022., dok je Argentina i drugu utakmicu u nizu remizirala.

Brazil je kao gost s 2:0 slavio kod Paragvaja golovima Neymara u 4. i Paquete u 93. minuti.

Argentina je imala 2:0 nakon 8. minuta u Kolumbiji golovima Romela i Paredesa. Muriel je iz penala u 51. zabio za 1:2, da bi domaćine poraza spasoo Borja u 94. minuti.

Čile i Bolivija su odigrali 1:1. Pulgar je u 69. zabio za domaćine, a Moreno u 81. za goste.

Do prve pobjede stigao je Peru koji je s 2:1 slavio kod Ekvadora golovima Cueve u 63. i Adivncule u 89. minuti, dok je Plata u 93. ublažio poraz domaćina.

U utakmici Venezuele i Urugvaja nije bilo golova.

Brazil je na vrhu nakon šest kola s 18 bodova, Argentina ima 12, Ekvador devet, Urugvaj i Kolumbija po osam, Paragvaj sedam, Čile šest, Bolivija pet, te Venezuela i Peru po četiri.