Nogomet 29. ožu 202217:52 > 18:21 0 komentara

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je pobjedu u drugoj prijateljskoj utakmici odigranoj u katarskoj Dohi. Vatreni su svladali Bugarsku rezultatom 2:1.

Nakon što smo prije tri dana remizirali protiv Slovenije, Vatreni su na jedvite jade svladali Bugarsku.

Hrvatska je ostala s igračem manje u 63. minuti nakon što je pocrvenio Duje Ćaleta-Car, a Bugari su to iskoristili već u 69. minuti golom Despodova.

Isti igrač je gol proslavio na neprikladan način i dobio drugi, isključujući, žuti karton te smo bili izjednačeni po broju igrača. Preokret Hrvatske režirali su Luka Modrić golom u 76. minuti iz penala te Andrej Kramarić četiri minute kasnije.

Zanimljivo, Modrić je ušao u igru u 72. minuti umjesto Lovre Majera, a trebale su mu samo četiri minute da postigne gol.

U Dohi je u petak ždrijeb skupina Svjetskog nogometnog prvenstva.