Pep postaje nizozemski izbornik?

Nogomet 23. sij 202211:23 > 11:28 0 komentara
AP Photo/Frank Augstein via Guliver

Engleski The Mirror piše kako će španjolski stručnjak Pep Guardiola postati izbornik nizozemske reprezentacije.

Španjolac s Manchester Cityjem ima ugovor do ljeta 2023. godine, a sve se glasnije priča da će po isteku ugovora napustiti Etihad.

Nizozemski nogometni savez navodno ozbiljno radi na planu da 51-godišnjaku ponudi mjesto izbornika koje trenutačno drži Louis van Gaal. Guardiola je već u nekoliko navrata isticao da ne planira produžiti s Građanima te da bi rado vodio neku reprezentaciju.

“Mislim da će biti dosta nakon sedam godina u ovom klubu. Uzet ću pauzu, a onda bih volio voditi neki južnoamerički klub ili europsku ili južnoameričku reprezentaciju. Volio bih igrati na Copa Americi”, rekao je Guardiola prošlog ljeta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!