Moro: Zainatili smo se, stalno ispisujemo povijest

Nogomet 28. ožu 202120:38 > 21:00 0 komentara
sport klub

U dvoboju 2. kola D skupine EURA U21 u Kopru su nogometaši Hrvatske pobijedili Švicarsku s 3-2 (1-0) i ostali u igri za četvrtfinale.

Pogotke su za Hrvatsku postigli Luka Ivanušec (8), Nikola Moro (61pen) i Dario Vizinger (64), a za Švicarce Kastriot Imeri (79pen) i autogol Sandra Kulenovića (89).

Kao što su svi primijetili u prvoj utakmici da smo morali više, to smo znali i sami, zainatili smo se, morali smo bolje, ovo nam je bilo finale, morali smo pobijediti. Ušli smo u početak jako dobro, a u durgo poluvrijeme smo ušli jako koncentrirani do zadnjih 10-15 minuta kada se opet uvukla mala nervoza. Onda smo išli na rezultat, branili se, a to tako onda većinom i bude, ali smo srećom na kraju pobijedili. Opet smo kao generacija postavili novi rekord“, rekao je Moro.

Hrvatska sljedeću utakmicu igra protiv Engleske.