Daliću nije ispunjena želja: Kažnjeni promašaji Vatrenih

EURO 1. lip 202119:53 > 20:55 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic

Hrvatska je u prvoj provjeri uoči Europskog prvenstva odigrala u Gorici 1:1 protiv Armenije.

Najavio je Dalić kako priželjkuje pobjedu, zbog dobre atmosfere u momčadi, no želja mu nije ispunjena.

Hrvatska je bolje krenula u utakmicu, stvarala prilike, no Vlašić i Perišić nisu pronalazili put do mreže gostiju.

Do vodstva smo stigli u 24. minuti kada je 100. nastup u dresu Vatrenih golom okrunio Perišić. Modrić je ubacio iz kornera, a Ivan glavom pogađa za 1:0.

Samo dvije minute kasnije loše vijesti za Dalića kada je zbog ozljede iz igre morao izvaditi Brekala.

Do poluvremena smo imali još nekoliko sjajnih prilika za 2:0, prije svega preko Perišića, Vlašića, no rezultat se nije mijenjao.

I na početku nastavka punili smo rubriku udarci prema golu, no ostalo je samo 1:0.

Svi promašaji kažnjeni su u 72. minuti kada je Wbeymar koji s 20-ak metara probija Livakovića. Samo sedam minuta kasnije Armenci su mogli i do preokreta, no jedinica Vatrenih ovog puta vadi udarac Hovhannisiana.

Do kraja smo tražili gol za pobjedu, no rezultat se više nije mijenjao.

Posljednju provjeru uoči Eura Vatreni imaju u nedjelju kada gostuju kod Belgije.