Modrić: Nema alibija, moramo pobijediti Wales

Reprezentacija 2. lip 201922:55 > 22:58
sportklub

Najbolji hrvatski nogometaš Luka Modrić po sedmi put dobio je nagradu "Trofej nogometaš, Nogometnog sindikata te se potom obratio okupljenima.

Upitan koliko mu znači ova nagrada nakon što je pokupio sve moguće nagrade za proteklu sezonu, Modrić je odgovorio:

Povezano

“Puno mi znači ova nagrada jer dolazi od igrača i struke. Zahvalio bih se svima koji su glasali za mene, ali posebna zahvala ide mojim suigračima iz reprezentacije bez kojih ovo sve ne bi bilo moguće.”

O utakmici s Walesom, rekao je:

“Čeka nas vrlo teška utakmica u kojoj nemamo pravo na kiks nakon lošeg rezultata protiv Mađarske. Ne smiju nam ozljede i izostanci biti alibi, također ni termin u kojem igramo. Imamo dovoljno kvalitete u ekipi da ostvarimo pobjedu što je jako važno u ovom trenutku za nas.”

Luka Modrić je sa Realom ove sezone odigrao nešto slabiju sezonu:

“Ova sezona za Real nije bila u skladu s renomeom kluba, u sljedećoj sezoni imamo puno izazova i nadam se da će biti bolja nego ova.”

Za kraj, Luka je odgovorio na pitanje za koga je navijao u finalu Lige prvaka, s ozbirom da njegov jako dobar prijatelj igra u Liverpoolu, a u Tottenhamu je sam Modrić proveo četiri godine kao igrač.

“Proveo sam četiri prekrasne godine u Tottenhamu i naravno da su mi puno draži nego Liverpool, ali sam bio sretan zbog Dejana što je osvojio Ligu prvaka jer znam koliko je bio utučen nakon prošlogodišnjeg finala”.