Ibrahimović o povratku: "Dugo se nismo vidjeli…"

Paolo Rattini/Getty Images

Švedski napadač igra sjajno u Milanu, u prvenstvu je postigao sedam golova, a uskoro bi mogao pasti i povratak u reprezentaciju

Napadač Milana Zlatan Ibrahimović (39) potaknuo je glasine o povratku u redove švedske reprezentacije objavivši na društvenim mrežama svoju fotografiju u dresu nacionalne vrste s porukom “dugo se nismo vidjeli”.

Jedna fotografija na društvenim mrežama bila je dovoljna da se pokrenu glasine o Zlatanovom povratku u nacionalnu vrstu od koje se oprostio nakon Europskog prvenstva 2016.

Švedski veteran ove sezone igra sjajno, u četiri utakmice talijanskog prvenstva postigao je sedam golova i vodeći je strijelac lige, baš kao što i Milan vodi na ljestvici Serie A. Ibrahimović je za švedsku reprezentaciju upisao 116 nastupa i postigao rekordna 62 gola.

Od reprezentacije se oprostio nakon EURO-a 2016. u Francuskoj na kojem su Šveđani zapeli već u skupini.

Podsjetimo, Švedska je u istoj skupini Lige nacija s Hrvatskom i “Vatreni” će upravo protiv Švedske igrati iduću utakmicu 14. studenog u Solni.