U17: Uvjerljiva pobjeda Hrvatske

Reprezentacija 25. lis 201915:17 > 15:30
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nogometna reprezentacija Hrvatske uzrasta do 17 godina pobijedila je vršnjake iz Armenije rezultatom 4:0 u utakmici drugog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Domaćini su sjajno ušli u utakmicu i poveli već u prvoj minuti golom Tomislava Duvnjaka. Vrlo brzo uspjeli su duplirati prednost zahvaljujući golu Bartola Barišića u 9. minuti.

Na pauzu su otišli sa rezultatom 2:0, da bi u drugom poluvremenu nastavili u istom ritmu. Noel Bilić je u 64. minuti postigao još jedan gol za Hrvatsku, da bi točku na konačan rezultat stavio Barišić, koji je svoj drugi pogodak na utakmici postigao u 71. minuti.

Reprezentacija Hrvatske u trećem kolu igra protiv Škotske, a utakmica je zakazana za ponedjeljak u 20.00 sati.