Rekorder SP-a prebolio tešku bolest: ‘Želim biti trener’

Nogomet 13. ruj 202120:45 0 komentara
Miroslav Klose
Guliver Image

Umirovljeni napadač Bayerna i jedan od najboljih napadača svjetskog nogometa Miroslav Klose, prebolio je trombozu i najavio je povratak u nogomet.

Najbolji strijelac u povijesti svjetskih prvenstava (zabio je 16 golova na pet Mundijala, drugi je Brazilac Ronaldo s 15, a treći Gerd Muller s 14) dijagnozu teške bolesti saznao je u svibnju ove godine i morao je zbog toga napustiti posao pomoćnog trenera Bayerna te otići na višemjesečno liječenje.

“”Bio je to šok, ali sad je sve dobro, ne osjećam probleme. Sad opet mogu sve raditi, igrati nogomet, tenis, mogu trčati. Liječnici su mi dali dopuštenje da se mogu vratiti poslu”, rekao je Klose za Kicker.

Njemačka legenda sad želi postati trener prve momčadi, no još uvijek nije poznati o kojem se klubu radi.

“Nemam nikakve uvjete, jednostavno mi se klub mora svidjeti, moram imati dobar predosjećaj, a onda možemo krenuti”, rekao je Klose.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!