Nogomet 23. sij 202122:51 > 23:29 0 komentara

Bez Zinedinea Zidanea, koji je u izolaciji zbog pozitivnog testa na Covid-19, Real Madrid je slavio na gostovanju kod Alavesa 4:1 u 20. kolu Primere. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Kraljevski klub posao je riješio u prvom poluvremenu kada su zabili tri gola.

Casemiro u 15., Benzema u 41. i Hazard u 45. trasirali su put Realu do pobjede.

Joselu je u 59. smanjio na 3:1, da bi pitanje pobjednika riješio Benzema u 70. minuti na asistenciju Modrića. Luka je sedam minuta kasnije zamijenjen.

Alaves je inače danas proslavio 100. rođendan, a trenutno su 17. momčad Primere s 18 bodova. Real je drugi s 40 bodova, četiri manje od Atletica, koji ima i dvije utakmice manje.

U ranijem terminu Real Sociedad i Betis odigrali su 2:2, a svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Isak u 48. i Oyarzabal u 57. zabili su za domaćine, da bi Canales u 86. i Joaquin spasili bod gostima.

Real Sociedad je šesti s 31 bodom, dok je Betis osmi s 27 bodova.