Real se rješava igrača kojeg su platili 63 milijuna eura!?

Nogomet 17. lip 202210:05 > 10:06 0 komentara
REUTERS/Molly Darlington via Guliver

Napadač Real Madrida Luka Jović ovog ljeta napustit će klub iz glavnog grada Španjolske, tvrdi novinar Nicolo Schira.

Fiorentina je nedavno pokazala interes za srpskog reprezentativca, koji bi Jovića želio dovesti na posudbu, ali nema mogućnosti da mu pokrije cijelu godišnju plaću u iznosu od 6 milijuna eura. Ranije su mediji pisali i o interesu klubova iz Njemačke i Engleske.

U ljeto 2019. 24-godišnji Jović prešao je iz Eintrachta Frankfurt u klub sa stadiona Santiago Bernabeua u transferu vrijednom 63 milijuna eura.

Jović je prošle sezone bio u drugom planu u redovima prvaka Europe i Španjolske, a u 19 utakmica u svim natjecanjima postigao je samo jedan pogodak uz tri asistencije.

Srpski nogometaš ima ugovor s Realom do 20. lipnja 2025., a specijalizirani portal Transfermarkt njegovu je trenutnu vrijednost procijenio na 16 milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!