Real Madrid – kraljevstvo ozljeda

Nogomet 16. velj 202113:55 0 komentara
Foto: Shaun Botterill/Getty Images

Aktualni prvak Real Madrid pogođen je ozljedama ove sezone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Nova ozljeda Danija Carvajala je 40. koja je ove sezone pogodila Real, a ukupno je bilo ozlijeđeno 20 igrača.

Branič Reala bit će izvan stroja najmanje mjesec dana.

“Tako puno ozljeda nije loša sreća. Zabrinuti smo”, jasan je trener Kraljevskog kluba Zinedine Zidane.

Svjetla na kraju tunela nema za Francuza, jer protiv Huesce nije mogao računati na devet igrača, protiv Getafae na osam, a protiv Valencije morao je bez sedmorice.

Za Valladolid ne konkuriraju Carvajal, Sergio Ramos, Eden Hazard, Rodrygo, Fede Valverde, Eder Militao, Alvaro Odriozola i Marcelo.

Nijedan drugi klub nije imao toliko problema s ozljedama ove sezone.

Real je imao 25 ozljeda više od Atletica (15), 15 više od Barcelone (25) i 22 više od Seville (18).

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!