Real bez pobjede, Modrić zabio iz penala

Nogomet 23. sij 202218:18 > 18:31 0 komentara
Guliver Image

Real Madrid odigrao je neriješeno s Elcheom u utakmici 22. kola Primere. Završilo je 2:2.

U 33. minuti Benzema je za Real propustio realizirati jedanaesterac. Lopta je proletjela nekoliko centimetara iznad prečke. Za 1:0 Elchea zabio je Boye u 42. minuti.

Na 2:0 gostiju povisio je Milla u 76. Naš je Luka Modrić bio precizan s bijele točke u 82. minuti. Na konačnih 2:2 rezultat je postavio Militao u 92.

Na vrhu ljestvice španjolskog prvenstva je Real Madrid sa 50 bodova, Sevilla ima četiri boda manje, a treći je Real Betis sa 40 bodova. Elche se nalazi na 15. poziciji sa 23 boda.

U susretu 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na gostovanju pobijedila Granadu sa 2:0 ostvarivši drugu pobjedu u zadnja tri kola.

Za goste su zabili David García (64) i Kike (89).

Hrvatski napadač Ante Budimir je igrao za goste do 75. minute.