‘Prvi glas, iz Dinama me nitko nije zvao’

Hrvatska 6. pro 202117:18 > 17:59 0 komentara
AP Photo / Jon Super via Guliver Image

U kontekstu preuzimanja Dinama dosad se spominjalo ime Slovenca Matjaža Keka, no on neće preuzeti maksimirski klub. Sada se spominju nova imena.

Jasno je kako Željko Kopić neće biti trajno rješenje na klupi Dinama. Nakon poraza od Hajduka 2:0 na Maksimiru pojavila se zanimljiva informacija.

Tvrdi se da će Dinamo uskoro preuzeti slovenski trener i nekadašnji reprezentativac Darko Milanič. U trenerskoj je karijeri vodio Maribor, Sturm Graz, Leedes, Slovan iz Bratislave, a sada je u ciparskom Pafosu.

Uz njega bi trebao doći i Zlatko Zahovič koji bi navodno trebao biti sportski direktor. Zahovič i Milanovič već su surađivali u Mariboru.

Za Sport Klub tu je informaciju komentirao Milaničev menadžer.

“Ovo danas mi je prvi glas. Ne bi me iznenadilo, da je kandidat za klupu Dinama, s obzirom na njegov trenerski cv, ali moram biti iskren i reći, da me do tog trenutka iz Dinama nije nitko zvao”, rekao je Amir Ružnić, menadžer Milaniča.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!