Problemi pred finale Superkupa: Realovac dobio koronu

Nogomet 14. sij 202213:48 > 14:03 0 komentara
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire

Branič Real Madrida Dani Carvajal pozitivan je na testiranju na COVID-19 u Rijadu gdje Kraljevski klub igra španjolski Superkup, objavio je u petak klub.

Glasnogovornik Real Madrida je kazao kako se klub savjetuje sa saudijskim vlastima da sazna koja je procedura u ovakvom slučaju. Klub je potvrdio da je Carvajal cijepljen protiv COVIDa-19.

Protokol koji je na snazi u Saudijskoj Arabiji određuje da osoba koja je pozitivna mora biti u karanteni sedam dana i dva puta mora biti negativna na testu prije nego se proglasi zdravom.

Real u finalu Superkupa u nedjelju treba igrati protiv Athletic Bilbaoa nakon što je pobijedio Barcelonu 3:2 u polufinalu. Prijenos je na SK1 od 19.30 sati.

Cijepljenje je obavezno za ulazak u Saudijsku Arabiju prema odrednicama saudijske vlade.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!