Zvijezda Reala razbjesnila navijače izjavom o Barceloni

Nogomet 21. ruj 20228:21 > 8:22 0 komentara
AP Photo/Manu Fernandez

Mundo Deportivo raspisao se o mogućem dolasku nogometaša Real Madrida Marca Asensija u Barcelonu.

Bilo bi to prvi put nakon 26 godina da jedan igrač zamijeni Real Barcelonom. Asensiju na kraju ove sezone istječe ugovor s Kraljevskim klubom.

U razgovoru sa španjolskim novinarom Juanmom Castanom za El Partidazo de COPE Asensio je rekao je li taj transfer moguć.

“Gledajte, nikad nisam razmišljao o budućnosti u Barceloni, nisam razmišljao kako bi to bilo… Ma, ne znam! Trenutno ne mogu odgovoriti na to pitanje.”

Taj odgovor se nije nimalo svidio navijačima kraljevskog kluba i to su mu jasno poručili putem društvenih mreža.

Asensio je u Real stigao 2015. godine iz Mallorce i otada je u 239 nastupa postigao 50 golova.

Ostvari li se njegov transfer u Barcelonu, postao bi prvi igrač nakon Luisa Enriquea (1996.) koji je prešao iz Reala u Barcu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!