‘Znao sam da u Barci financijski neću proći dobro’

Nogomet 10. ruj 202112:01 > 12:03 0 komentara
REUTERS/Albert Gea

Sergio Aguero rekao je da njegov odnos s kumom Leom Messijem nije bio presudan za njegov dolazak u Barcelonu, kao ni financijski aspekt.

Aguero je ovog ljeta stigao u Barcelonu kao slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor s Manchester Cityjem

“Bez sumnje bih ponovno potpisao za Barcelonu. Zbog samog imena kluba postoje mnogi igrači koji bi se odrekli novca samo kako bi došli. I ukoliko se klub popravi financijski pretpostavljam da će nagraditi najmlađe, a ne mene. Kada se priča oko Barce pojavila znao sam da financijski neću proći dobro, ali sam rekao svom agentu da me ne zanima novac, već da hoću u Barcu. Kada je porasla mogućnost, bez sumnje sam želio doći i potpisati”, rekao je Aguero, pa potom prokomentirao Messijev odlazak iz Barce u PSG.

“Pričao sam s Leom, ali nisam ga previše ispitivao, nisam želio smetati. Rekao mi je tijekom Copa Americe da djeluje da je sredio sve, ali nismo više pričali o tome. Kada se vratio rekao mi je da je pokušao sklopiti dogovor, ali dogodilo se to što se dogodilo i bio sam šokiran, kao i svi ostali.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!