Zidane: Tako nešto nikad ne bih napravio igračima

Nogomet 17. svi 20218:48 > 8:49
AP Photo/Jose Breton

Trener Real Madrida Zinedine Zidane negirao je tvrdnje da je uoči utakmice s Athletic Bilbaom rekao igračima da na kraju sezone napušta klub. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Uoči dvoboja u Baskiji pojavila se informacija da Francuz odlazi bez obzira na ishod utrke za prvaka. Sudeći prema izjavi nakon pobede nad Bilbaom (1:0), takve informacije nisu istinite.

“Kako da kažem igračima da odlazim u trenucima kada svi riskiramo svoje živote i borimo se do kraja u borbi za naslov”, upitao je Zidane novinare, pa zatim nastavio:

“Možete pisati šta god želite, ali ja tako nešto nikada ne bih napravio ni rekao svojim igračima. Tek kada se završi sezona vidjet ćemo što dalje. Sada sam uz njih pred poslednju utakmicu.”

Kraljevski klub u posljednjem kolu Primere gostuje kod Villarreala. U tu utakmicu ulazi s dva boda manje od vodećeg Atletica. Da bi obranio titulu potrebna mu je pobjeda i kiks Atletica.