Xavi o jednom od najskupljih igrača: Ne znam zašto to radi

Nogomet 19. sij 202216:50 > 16:51 0 komentara
AP Photo/Joan Monfort

Trener Barcelone Xavi Hernandez održao je press konferenciju uoči sutrašnje utakmice protiv Athletic Bilbaa, a veliku pažnju posvetio je situaciji s Ousmaneom Dembeleom. Francuski krilni napadač došao je u Barcelonu u ljeto 2018. godina za 140 milijuna eura, no uloženi novac nije opravdao.

Osvrnuo se Xavi na situaciju s Dembeleovim ugovorom.

Ne možemo više čekati da on donese odluku. Ili će produljiti ugovor ili će se pronaći rješenje da ga klub proda do kraja mjeseca. Što god bilo, treba se što prije riješiti. Ne razmišljam o tome da ga pošaljem na tribine. Rekao mi je da želi da ostati i nije mi sada jasno zašto ne želi produljiti ugovor“, rekao je Xavi pa dodao:

Jasno je sve što vam govorim. Dembele treba potpisati novi ugovor ili ćemo naći način da ga prodamo u siječnju. Ne postoji neka druga opcija u svemu tome. Nije mi jasno sve to što priča njegov agent, a onda mi Dembele kaže da želi ostati. Zaista mi nisu nikako jasni.”

Ako Dembele odbije aktualnu ponudu Barcelone, klub će ga pokušati prodati u ovom prijelaznom roku kako ga ne bi izgubio bez odštete.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!