Vrsaljko: ‘Puno sam propatio, ali ostajem pozitivan’

Primera 17. pro 202022:36 0 komentara
Kevin C. Cox/Getty Images

Šime Vrsaljko sinoć je upisao prvi nastup sezone nakon duge pauze zbog ozljede koljena u španjolskom Kupu, i odmah je zabio pogodak #SponzorPrenosa DerbyBananas DERBY BANANAS

Atletico je u dvoboju Kupa Kralja svladao trećeligaša Cardassara s 3:0, a Vrsaljko je ušao u igru u nastavku, u 76. minuti, a samo šestm minuta kasnije je dao još jedan pogodak.

U tom trenutku Atletico je vodio 2:0, a hrvatski bek je odlično ispratio proigravanje iz sredine, probio desnu stranu i u padu poentirao za konačnih 3:0. Lemar i Ricard prije su zabili za momčad Diega Simeonea. Vrsaljku je ovo drugi gol za Atletico u službenim utakmicama.

“Jako sam sretan i zadovoljan. Naporno sam trenirao kako bih došao do ovoga i zaigrao. Jako sam sretan zbog pobjede i zabijenog gola”, rekao je Vrsaljko nakon utakmice pa dodao:

“Puno sam propatio, no trenutno samo gledam prema naprijed, pozitivno. Želim se vratiti u formu i moći pomoći momčadi, kao i uvijek.”