‘Vrata Barce su uvijek otvorena za Messija’

Nogomet 20. ožu 202212:15 > 12:24 0 komentara
(AP Photo/Joan Monfort)

Trener Barcelone Xavi kaže da će vrata slavnog katalonskog kluba uvijek biti otvorena za njegovog nekadašnjeg suigrača Lionela Messija.

Slavni Argentinac je prošlog ljeta zapanjio nogometni svijet kada je napustio Camp Nou, pošto katalonski gigant nije mogao ispuniti uvjete novog ugovora koji je bio skoro dogovoren.

Messi je tada kao slobodan igrač prešao u PSG gdje stvari trenutno ne izgledaju ni izbliza idealno za ovog nogometnog asa.

Pojavile su se priče da bi on na kraju sezone mogao napustiti Francusku i vratiti se u Barcelonu. Naravno, Xavi ne bi odbio priliku da se ponovo poveže sa bivšim suigračem, bilo da je riječ o transferu ili o gostovanju.

„Za Messija su vrata u Barceloni uvijek otvorena. On je to zaradio igrama u plavo-crvenom dresu“, kazao je Xavi na konferenciji za novinare uoči El Clasika danas.

„Sve dok sam ja ovdje trener, ako želi dolaziti svaki dan da gleda trening ili razgovara sa trenerom, ono što nam je dao je neprocjenjivo, on je najbolji igrač Barcelone u povijesti.“

Xavi ipak sumnja da će se Mesi vratiti na kraju sezone.

„Svakako zaslužuje veliku čast od ovog kluba. Ali on danas ima ugovor sa PSG-om, mislim da je potpisao na dvije godine.“

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!