Nogomet 25. tra 202118:10 > 18:21
AP Photo/Alberto Saiz

Barcelona je u 33. kolu Primere preokretom slavila na gostovanju kod Villarreala 2:1. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Villarreal je poveo u 26. minuti preko Chukwuezea, no Barcelona dolazi do preokreta uz dva gola Griezmanna u 28. i 35. minuti. Posebno je lijep bio prvi za 1:1, kada je lobao domaćeg golmana.

Žuta podmornica je od 65. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Trigueros.

Barcelona se bodovno izjednačila s Realom na drugom mjestu sa 71 bodom, ali Katalonci imaju utakmicu manje. Vodeći Atletico bježi im dva boda.

U ranijem terminu Getafe je s 2:0 kao gost bio boli od Huesce, a strijelac oba gola bio je Unal. Getafe je 15. s 34 boda, dok je Huesca 19. s 27 bodova.