VIDEO Pogledajte sarkastični špalir Getafea za Barcu zbog SL

Nogomet 24. tra 202110:35 > 11:53 0 komentara
Getafe - Barcelona

Igrači Getafea priredili su špalir Barceloni prije prvenstvene utakmice na Nou Campu, no iza svega se krije provokacija #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Barcelona je uz Real Madrid i Juventus klub o kojem se najviše priča u posljednjih dana jer višestruki prvak Europe još uvijek nije napustio Superligu, a Joan Laporta je najavio kako je pokretanje takvog natjecanja u bliskoj budućnosti neophodno.

Sam potez o formiranju “ekskluzivnog” natjecanja naišlo je na osude i kritike posebno kod manjih klubova. Osjetila je to i Barcelona u četvrtak.

Prije samog početka igrači Getafea su Kataloncima pripremili špalir. Formalni povod je nedavno osvajanje Kupa Kralja, međutim u pozadini se krije provokacija koju je početkom tjedna na svojoj koži osjetio i Liverpool.

Naime, na majicama igrača Getafea je bila ispisana poruka (Ganatelo/Earn it) na engleskom i španjolskom jeziku da se svako natjecanje prije svega treba zaslužiti na terenu.

Igrači Getafea su tom prilikom apaludirali svojim rivalima, međutim kada su pojedini igrači Barcelone vidjeli što piše na majicama, nije im bilo svejedno. Čak se i Messi nasmijao u jednom trenutku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!