VIDEO Koeman izjurio s presice: ‘Bio je penal!’

Nogomet 10. tra 202123:37 > 23:42 0 komentara
David Ramos/Getty Images

Real Madrid je u 30. kolu La Lige pobijedio Barcelonu sa 2:1 i barem na jedan dan se pozicionirao na prvo mjesto La Lige, a trener poražene momčadi nakon dvoboja je uperio prstom u suce. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Zidaneova momčad povela je u 13. minuti sjajnim golom Karima Benzeme, a Toni Kroos je u 28. minuti iz slobodnog udarca povisio na 2:0. Real je u vrlo uzbudljivoj utakmici još dvaput pogodio vratnicu prije nego što je Mingueza u 60. minuti vratio Barcu u igru.

Usprkos boljem dojmu kojeg je Barcelona pružila u zadnjih pola sata, Kraljevi su uzeli sva tri boda.

U 84. minuti dogodila se najspornija situacija na utakmici, kada je Mendy u šesnaestercu rukom povukao Braithwaitea, no kazneni udarac nije dosuđen. Barcini igrači okružili su suca, no nisu ga naveli na promjenu odluke, a vrlo je nezadovoljan zbog svega nakon dvoboja bio i Ronald Koeman.

“Svaki navijač Barcelone mora biti nezadovoljan suđenjem. Ono je bio penal na Braithwaiteu, a nisam zadovoljan ni sudačkom nadoknadom. Igralo se samo četiri minute, a sudac je tri minute potrošio na zamjenu uređaja na ruci. Moralo se još igrati. Što se same utakmice tiče, nismo bili dobri u prvom poluvremenu, ali smo se digli u nastavku”, rekao je Barcelonin trener Ronald Koeman nakon susreta.

“Ne razumijem zašto u Španjolskoj nema VAR-a”, dodao je Nizozemac koji je potom novinara španjolske televizije pitao je li po njemu bio penal.

“Sudac je odlučio da nije”, odgovorio mu je novinar nakon čega je Koeman ljutito otišao.