VIDEO Betis zaustavio Atletico: Real sada zaostaje samo bod!

Nogomet 11. tra 202123:05 0 komentara
Denis Doyle/Getty Images

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 30. kola španjolskog prvenstva Betis je ugostio vodeći Atletico Madrid, a dvoboj je završio bez pobjednika 1-1 (1-1), čime je Atelticova prednost pred drugoplasiranim Realom sada samo jedan bod. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Utakmica je dobro počela za momčad Diega Simeonea, jer je već u 5. minuti Yannik Carrasco postigao vodeći pogodak za goste. No, Betis je u 20. minuti došao do izjednačenja, a strijelac je bio Tello. U preostalom vremenu rezultat se više nije mijenjao.

Nakon 30. kola Atletico ima 67 bodova, Real Madrid 66, a Barcelona 65. Četvrta je Sevilla s 58 bodova, a Real Sociedad i Betis na petom i šestom mjestu imaju po 47. Bod manje ima Villarreal koji je u nedjelju poražen na svom terenu od Osasune.