Viđen u Madridu: Alaba nastavlja karijeru u Realu?

Nogomet 17. tra 202111:47 > 14:01 0 komentara
Photo by: Sebastien Muylaert/picture-alliance/dpa/AP Images

David Alaba će ovog ljeta napustiti Bayern po isteku ugovora, a španjolski mediji šalju signale kako će njegov novi klub biti Real Madrid. #SponzorPrenosa #DerbyBananas @DERBY bananas

David Alaba je u Bayern stigao 2009. godine, odigrao je 275 utakmica, a nakon neuspješnih pregovora oko nastavka karijere u Münchenu, austrijski reprezentativac će ovog ljeta pakirati kofere i pronaći novu destinaciju.

Još uvijek mlad s 28 godina i golemim iskustvom, Alaba je primio mnogobrojne ponude bogatih europskih klubova, no ako je suditi prema španjolskim medijima karijeru će nastaviti u madridskom Realu. Naime, prema ‘špijunima’ iz glavnog grada Španjolske, Austrijanac je već pronašao kuću gdje će živjeti, a jedan od susjeda će mu navodno biti Toni Kroos, njegov bivši suigrač iz Bayerna.

Real je već ponudio igraču petogodišnji ugovor, a ostaje samo stvar potpisa što će biti moguće kada Alabi i službeno istekne ugovor s Bayernom posljednjeg dana lipnja.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!