Valencia u 96. do boda kod Espanyola

Guliver images

Nogometaši Espanyola i Valencije odigrali su 2:2 u prvom nedjeljnom susretu 7. kola španjolske La Lige.

Domaći sastav je imao sigurna tri boda u džepu jer je vodio do 96. minute s 2:1, ali je tada neobičan pogodak za podjelu bodova postigao Comert. Odbijenu loptu s 20-ak metara je Comert poslao u velikom luku prema domaćim vratima.

Golman Espanyola Alvaro Fernandez je bio neodlučan što napraviti s loptom te ju je pustio, a ona je sletjela u domaću mrežu za konačnih 2-2.

Gosti su, inače, poveli golom Gabriela Pauliste u 53. minuti, ali je tri minute kasnije izjednačio Joselu, dok je Darder u 83. pogodio za vodstvo Espanyola. Kraj ogleda su oba sastava dočekala s desetoricom. Kod Valencije je isključen Brazilac Marcos Andre u 85., a kod domaćina Danac Braithwaite u 92. minuti.

Espanyol je i dalje na jednoj pobjedi te je 16. na ljestvici, dok je Valencia napravila mali pomak te je trenutačno osma. Valencia je upisala prvi remi u sezoni.

Još se tri susreta igraju u nedjelju, a kolo završava utakmicom u ponedjeljak Rayo Vallecana i Elchea.