Sve je spremno: Barca u iduća 24 sata predstavlja pojačanja

Nogomet 31. svi 202115:59 0 komentara
Foto: Michael Regan/Getty Images

Barcelona će u iduća 24 sata predstaviti dvojicu novih igrača.

Oba stižu s Etihada iz redova finalista Lige prvaka, a oni su Eric Garcia i Kun Aguero.

Katalonski klub dobio je dozvolu Manchester Cityja da predstavi tu dvojicu nogometaša. Barcelona je morala tražiti dozvolu jer Aguero i Garcia do kraja lipnja imaju ugovor s engleskim klubom. U Barcelonu stižu bez odštete kao slobodni igrači.

Aguero bi trebao biti predstavljen već danas, jer kasnije planira otputovati u Argentinu, gdje ga čeka nastup s reprezentacijom. Argentinski napadač bi trebao ostati na Camp Nou do lipnja 2023., a godišnje će zarađivati pet milijuna eura. Branič Garcia će biti predstavljen sutra, a u Barceloni je već osam dana.

Očekuje se da do kraja tjedna Barcelona objavi dovođenje još dvojice slobodnih igrača – veznjaka Georginija Wijnalduma iz Liverpoola i golmana Gianluigija Donnarumme iz Milana.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!