Španjolski mediji: Koeman napušta Barcu na kraju sezone

Nogomet 12. svi 202115:59 0 komentara
Robert Michael/picture-alliance/dpa/AP Images

Nizozemski stručnjak Ronald Koeman na kraju sezone bi mogao napustiti Barcelonu. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Iako je prije nekoliko tjedana njegov ostanak na klupi Barcelone bio sigurna oklada, stvari su se sada promijenile.

Naime, loši rezultati i igre u posljednje vrijeme razočarali su čelne ljude Barcelone, a kako pišu španjolski mediji, veliki dio Upravnog odbora za glavnog krivca smatra upravo Koemana.

Šef struke je optužen zbog slabih taktičkih rješenja, kao i loših izmjena tijekom utakmica i sve je izvjesnije da Koeman broji svoje posljednje dane na klupi Barcelone.

Ipak, unatoč velikoj napetosti koja vlada u Barceloni, prvi čovjek kluba Joan Laporta neće donositi ishitrene odluke, tako da će odluka o njegovoj budućnosti biti donesena nakon na kraju sezone, ali španjolski mediji vjeruju da je nizozemski stručnjak odradio svoje u katalonskom ponosu.

AP Photo/Joan Monfort

Barcelona je osvojila Kup kralja, no čini se da će ostati bez naslova prvaka Španjolske. U posljednja četiri susreta Messi i društvo su osvojili samo pet bodova i trenutno su drugoplasirani na tablici sa bodom zaostatka za vodećim Atletico Madridom.

Ali, Atletico ima i utakmicu manje, a do kraja sezone Barcelona će odigrati još dva dvoboja i to protiv Celte Vigo na domaćem terenu, te Eibara na gostovanju.

Podsjetimo, Koeman je u Barcelonu stigao početkom ove sezone.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!