Španjolska turneja: Haaland pregovarao s Barcom, pa s Realom

Nogomet 1. tra 202118:42 > 19:42
Foto: Getty Images

Erling Haaland vrlo bi lako mogao završiti u Barceloni, iako se već duže vrijeme kao prvi 'pick' za njegov sljedeći klub navodi Real Madrid.

Mino Raidola, menadžer norveškog nogometaša, obavio je razgovor s Barcelonom, a sada su na redu pregovori s Real Madridom, objavio je poznati talijanski novinar Fabrizio Romano.

Romano tvrdi da je Halandov menadžer Mino Raiola u društvu s ocem 20-godišnjeg napadača Alf-Ingeom u Barceloni održao sastanak s predsjednikom katalonskog giganta Joanom Laportom.

Odmah nakon toga odletjeli su za Madrid gdje će se susresti i s predsjednikom Reala Florentinom Perezom.

Haland je u Dortmund stigao u siječnju 2020. godine iz RB Salzburga za 20 milijuna eura, a od tada je u 49 nastupa za klub u svim natjecanjima postigao čak 49 golova.

Sada je na meti svih najvećih europskih klubova, a Raiola je nedavno izjavio da Norvežanin može birati kamo će otići.