Sevilla potjerala igrača jer se udebljao i zapustio

Nogomet 21. ruj 202110:14 > 10:14
Joris Gnagnon

Sevilla je prije tri godine iz Rennesa dovela Jorisa Gnagnona, ali se on nije baš proslavio u španjolskom klubu.

Gnagnon je u Sevillu stigao na ljeto 2018. godine za 13.5 milijuna eura i očekivalo se da će biti veliko pojačanje u obrani, ali se ispostavilo da to nije slučaj.

Ovaj 24-godišnji nogometaš je nakon samo godinu dana otišao na posudbu u Rennes, ali se vratio prošlog ljeta nakon što njegov bivši klub nije želio otkupiti ugovor od Seville.

Gnagnon je u La Ligi u karijeri odigrao samo sedam utakmica i već neko vrijeme je totalno van ekipe u Sevilli.

Ovog ljeta se očekivalo da će napustiti španjolski klub, ali nije bilo nekih ozbiljnijh ponuda. Čini se da je i Gnagnon izgubio motivaciju prethodnih mjeseci, a to su u klubu tek shvatili.

Gnagnon se udebljao nekoliko kilograma i što se kondicije tiče nalazi se u dosta lošem stanju za jednog profesionalnog nogometaša, a u klubu to više ne mogu tolerirati.

Mediji u Španjolskoj objavili su da ja Gnagnon dobio otkaz u Sevilli zbog nedostatka profesionalizma i loše fizičke forme, te da sada kao slobodan igrač može potražiti novi klub.

Sa Sevillom je imao ugovor na još dvije godine, a nakon raskida suradnje dobit će i određeni novčani iznos za odštetu.