Sapunica oko Barcinog ‘wunderkinda’ dobila novi obrat

Nogomet 28. kol 202110:51 > 10:51
Guliver Image

Mladi veznjak Barcelone Ilaix Moriba (18) uskoro bi mogao promijeniti klub

Moriba je odbio sve ponude katalonskog kluba za produženje ugovora. Tražio je više novca, ali mu to zbog financijske situacije klub nije želio dati.

Na kraju je 18-godišnjak suspendiran. Trenira odvojeno od ekipe i čeka se njegov odlazak iz Barcelone.

Međutim, menadžeri ovog nogometaša su itekako zakomplicirali situaciju i njihova pohlepa skupo košta mladog igrača koji već mjesecima nije odigrao utakmice.

Oni su dogovorili transfer svog klijenta u RB Leipzig, dok je Barcelona postigla dogovor oko transfera sa Tottenhamom vrijedan 15 milijuna eura, plus bonusi.

Agenti međutim ne žele da Moriba ide u London. Njima je obećana velika provizija od Leipziga i oni na sve načine pokušavaju završiti taj posao.

Njemački klub nema namjeru Barceloni ponuditi cifru koja će sa bonusima dostići 20 milijuna eura i zbog toga je i katalonski klub završio posao sa Spursima.

Ponovno je nastao potpuni kaos zbog mladog ngometaša koji želi otići u klub gdje će imati šansu da se dokaže i gdje će dobiti više novca.

Ovaj 18-godišnjak je prošle sezone u La Ligi odigrao 14 utakmica, te je postigao jedan pogodak i dodao tri asistencije.