Real želi dovesti jednog od najboljih igrača Eura

Nogomet 7. srp 202115:45 > 15:46
REUTERS/Carl Recine

Engleski reprezentativac Raheem Sterling mogao bi ovog ljeta napustiti redove engleskog prvaka Manchester Cityja.

Iako sa Građanima ima ugovor još dvije godine, Sterling navodno razmišlja o odlasku iz kluba.

Pojedini španjolski mediji pišu da je Real Madrid zainteresiran za njegovim uslugama te da bi mogao u sljedećim danima kontaktirati City kako bi pokušali dogovoriti transfer.

Sterling navodno nije zadovoljan statusom u Cityju, no s druge strane u klubu vjeruju da će još dugo godina braniti njihove boje te su mu zbog toga spremni ponuditi i novi ugovor.

Uvjereni su da će novi ugovor smanjiti njegovo nezadovoljstvo, ali ipak u narednim danima će biti zanimljivo pratiti događanja vezana za Sterlingov status.

AP Photo/Frank Augstein

U prošloj sezoni engleski reprezentativac je u Premiershipu odigrao 31 utakmicu. Postigao je 10 golova kojima je dodao sedam asistencija.

Na Europskom prvenstvu pruža sjajne partije. U pet odigranih susreta postigao je tri pogotka kojima je dodao i jednu asistenciju.

Engleska večeras u 21 sat igra polufinale Eura protiv Danske na Wembleyu.

Podsjetimo, Sterling je u redove Manchester Cityja stigao 2015. godine i to iz Liverpoola, a za Građane je ukupno odigrao 292 utakmice i pritom je postigao 114 pogodaka uz 87 asistencija.