Real visio u Kupu, Hazard ih spasio

Nogomet 20. sij 202221:32 > 21:37 0 komentara
Guliver Image

Visio je Real Madrid u osmini finala Kupa kralja, ali ipak su nakon produžetaka uspjeli svladati Elche 2:1 i osigurati četvrtfinale.

Kraljevi su tijekom regularnih 90 minuta bili puno bolja momčad na terenu, ali do gola nisu uspjeli doći. A onda u produžecima prava rapsodija.

Prvo je Marcelo dobio crveni karton u 102. minuti, a već u idućoj minuti Verdu je šokirao Ancelottijev sastav i Elche je poveo 1:0. Vodstvo nije dugo trajalo, jer je u 108. minuti izjednačio Isco.

I kada se činilo da će utakmica otići u jedanaesterce, ukazao se Eden Hazard i zabio za 2:1 u 115. minuti i odveo Real u četvrtfinale. U 120. minuti i Elche je dobio crveni, odnosno Milla.

Drami tu nije bio kraj jer je Elche u 120. minuti zabio za 2-2, ali je pogodak poništen zbog prekršaja u napadu.

Luka Modrić igrao je od 79. minute kada je zamijenio Valverdea.