Real ostao stopostotan, Modrić odigrao sjajno

Nogomet 3. ruj 202218:30 > 18:31 0 komentara
Action Images via Reuters/Carl Recine

U susretu 4. kola španjolske La Lige, ogledu dva kluba koja su do ove subote bili stopostotni po učinku, Real je u Madridu svladao Betis s 2:1.

Time su Madriđani ostali jedini u ligi sa svim pobjedama na startu ove sezone, a ovom prilikom za nju su bili zaslužni mladi brazilski igrači Reala, strijelci 22-godišnji Vinicius Junior i 21-godišnji Rodrygo.

U devetoj minuti Vinicius Junior je lijepo prebacio suparničkog vratara i doveo Real u vodstvo, no gosti iz Seville su se brzo vratili. Nakon lijepe akcije njihov prvi strijelac Borja Iglesias je odlično asistirao Sergiju Canalesu koji je izjednačio na 1:1.

Gol odluke dogodio se u 65. minuti, a tada je Rodrygo zabio iz blizine za tri boda svoje momčadi.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je za Real do 80. minute. Uz Rodryga, najbolje ocijenjeni pojedinci kod domaćina su bili Luka Modrić i Aurelien Tchouaméni.

U nedjelju će igrati Osasuna – Rayo Vallecano, Athletic – Espanyol, Villarreal – Elche i Valencia – Getafe, dok kolo u ponedjeljak zatvaraju Valladolid – Almeria.