Rakitić: Ronaldo me zvao da dođem u Juve

Nogomet 20. srp 202117:19 > 17:19
AP Photo/Miguel Morenatti

Nekadašnji hrvatski reprezentativac i član Seville Ivan Rakitić otkrio je da ga je Cristiano Ronaldo osobno zvao da dođe u Juventus, dok je bio član Barcelone.

U ljeto 2019. godine, Cristiano me osobno zvao da pređem u Juventus. Rekao mi je da me u svojim redovima žele i ljudi iz kluba. Međutim, do realizacije nije došlo jer je Barcelona tražila 50 milijuna eura. Bilo je to previše“, izjavio je Rakitić.

Poslije toga Hrvat je ostao još godinu dana u Barceloni, a onda se na ljeto 2020. za samo 1,5 milijuna eura vratio u Sevillu, klub iz kojeg je otišao u Kataloniju.

Žao mi je što nisam zaigrao sa Ronaldom. On je jedan od najboljih svih vremena. Uživam ga gledati i oduševljen sam sa onim što radi u Juventusu“, izjavio je Rakitić.

U karijeri je Rakitić još nosio dresove Basela i Schalkea. Za Hrvatsku je odigrao 106 utakmica i postigao 15 golova.