Rakitić detaljno objasnio zašto se vratio u Sevillu

Primera 12. sij 202121:28 > 21:32
David Ramos/Getty Images

Hrvatski veznjak je nakon dugo vremena provedenih u Barceloni ipak shvatio da je bolje u Andaluziji. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY bananas

Raketa je prije odlaska na Camp Nou proveo četiri sezone koja je bila puna trofeja, a u razgovoru za Goal.com objasnio je zašto se odlučio na povratak na Sanchez Pizjuan.

“Zašto sam se vratio u Sevillu? Zato što je to klub koji je najbliži mom srcu. Ono što Sevillu čini posebnom je bliskost koju sam tu osjetio od prvog dana, u klubu i u gradu”, rekao je Rakitić pa dodao: “Kada pričam s obitelji ili prijateljima i kada kažem da idem kući, kada god netko kaže riječ dom, ja pomislim na Sevillu.”

Rakitić je ove sezone u 16 nastupa upisao učinak od jednog pogotka te jedne asistencije.