Pregovori u završnici: Lewa na korak od Barce

Nogomet 15. srp 202215:45 > 15:45 0 komentara
AP Photo/Matthias Schrader, Pool

Robert Lewandowski je dogovorio sve detalje suradnje sa Barcelonom, ostalo je još samo da katalonski klub pošalje službenu ponudu Bayernu.

Sve strane, oba kluba, sam igrač, ali i njegov menadžer Pin Zahavi su već danima na vezi kako bi postigli konačan dogovor o transferu Poljaka i čini se da su blizu službenog postizanja posla, javlja Fabrizio Romano.

Sam Lewandowski je u posljednja 24 sata inzistirao da pređe u Barcelonu i tu je bio isključiv. Vjerojatno vidjevši da više nemaju gdje i da ne mogu na silu zadržati nezadovoljnog igrača čelnici Bayerna su ušli u završne pregovore sa Kataloncima.

O tome da je transfer sa Barcelonom gotova stvar, obavijestili su agenti Lewandowskog čelnike Chelseaja i PSG, sa kojima su također pregovarali o transferu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!