Potpuni kaos: Barca još jednog igrača tjera iz kluba

Nogomet 17. kol 202115:43 0 komentara
AP Photo/David Vincent

Barcelona se želi riješiti još jednog igrača i to pod hitno - Samuela Umtitija

Umtiti je na kraju prošle sezone dobio poruku od čelnika kluba da može potražiti novi klub jer Ronald Koeman ne računa na njega.

Barcelona radi sve kako bi se pokušala riješiti Umtitija i barem malo olakšala budžet za plaće, ali Francuzu se sadašnja pozicija sviđa i ne želi napustiti klub.

Umtiti je imao nekoliko zanimljivih ponuda ovog ljeta, ali ih je odbio što je itekako naljutilo Joana Laportu.

Predsjednik Barcelone više nema strpljenja i sad mu je postavio jasan ultimatum, te poručio da će sigurno napustiti katalonski klub htio ili ne.

Umtiti se navodno želi vratiti u Lyon, ali njegov bivši klub još uvijek nije poslao ponudu. Iz Barcelone su poručili da Umtiti ima sedam dana da dogovori transfer u Lyon ili će u suprotnom oni uzeti stvari u svoje ruke.

Katalonski Sport objavio je jutros da će Barcelona, ukoliko Umtiti ne dogovori transfer u idućih sedam dana, na svoju štetu raskinuti ugovor s njim.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!